Střechy

Tesařské práce

Krov je základní a nosná konstrukce střechy, poskytující jí tvar tuhost a dlouhodobou živostnost. Hlavní funkcí krovu je přenos zatížení střešní krytinou, povětrnostních jevů na nosné částu konstrukce stavby.

Tvar střešního krovu se volí především dle velikosti stavby a požadavků na prostor, který má pod krovem vzniknout.

Při konstrukci krovů jsme schnopni využít letitých zkušeností v oboru. Díky zkušenostem, dobré organizaci a zaměřování kromů pomocí nových metod jsme schopni postavit nový krov, rychleji než většina konkurence.

Naši pracovníci mají dlouholeté zkušenosti s renovacemi krovů a i díky tomu můžeme tvrdit, že naše krovy jsou stavěny tak, aby vydržely generace.

Pokrývačské práce

naše firma provádí kompletní dodávky, rekonstrukce a realizace všech typů střech. Pokládky jednotlivých střech realizují odborně proškolení pokrývači s dlouholetou zkušeností v oboru. Tito pokrývači jsou proškoleni firmou Bramac od které získali i certifikáty potvrzující tato školení.

Při výběru střešní kritiny by měla být hlavním faktorem její dlouhodobá trvanlivost a odolnost vůči povětrnostním vlivům.

Naše společnost nabízí i služby s pokrývačskými pracemi související. Jsou to především odborné montáže střešních oken. Součástí činnosti jsou opravy, demontáže a velmi používané překlady střech.